KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164096
nr 1616 4096
Dan Nygårds
(f. 1943), Sverige
Signerad, blandteknik. Bladets mått: 27x39 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:24:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor